O mnie

Fotograf ślubny Białystok do 2000 zł

W trakcie reportażu bezinwazyjnie z Wami współpracuję. Dokumentuję Wasz dzień. Jestem tam dla Was i będę opowiadał o Was. Staram się uchwycić ludzi takimi, jacy są. Nie poproszę Was o uśmiech, jestem fanem emocji, ale tych autentycznych, więc wolę poczekać, aż uśmiech przyjdzie sam.

Lubię fotografować tak, jak czuję. Bez wpływów czy narzuceń. To chyba też cenią moje Młode Pary. Nie wymagam od nich niczego, daję wszystko od siebie. Bardzo często słyszę też, że byłem niewidoczny. To wielka zaleta, ponieważ fotografowani nie czują stresu przed obiektywem. Z kolei ja, dzięki byciu „niewidocznym”, mogę podejść bliżej, zrobić bardziej intymne zdjęcia, nawiązać fotograficzną interakcję z ludźmi.

Każdy reportaż ślubny jest dla mnie możliwością stworzenia wyjątkowej opowieści, która będzie pamiątką na wiele lat nie tylko dla Was, ale też dla Waszych rodzin czy, kiedyś, dla dzieci. Świadomość tego, że wywieram w pewien sposób pozytywne piętno na Waszym życiu, pozostawiając Wam wspomnienia daje mi ogromną satysfakcję.

W trakcie sesji lubię fotografować w prostych miejscach, które nie odciągają uwagi od Par. Staram się robić zdjęcia niepozowane, naturalne, energiczne, a zarazem subtelne, proste, nastawione na klasyczną ponadczasowość.

Jako fotograf na ślub, zawsze wykonuję reportaż w odniesieniu do estetycznej i artystycznej strony fotografii. Podczas pracy staram się nie wpływać na bieg wydarzeń, chyba że jest taka wyraźna potrzeba. Uważam, że fotograf na weselu to nie reżyser, a uczestnik zdarzeń, dlatego staram się być zawsze blisko Was, a zwłaszcza tam gdzie są emocje. Bycie z Wami podczas jednego z najważniejszych dni w życiu, jest czymś naprawdę niesamowitym i za każdym razem jest to coś niepowtarzalnego. Fotografując śluby, mogę się nazwać „subtelnym podglądaczem emocji” - dzięki temu staję się ich częścią i mogę tworzyć dla Was obrazy, które przepełnione są prawdziwą miłością.

Pucz.pl - fotograf ślubny Białystok
  • Facebook Social Ikona
  • Instagram Ikona społeczna

Tel. 602 773 362

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now